ŠTĚŇÁTKA MAJÍ JEDEN TÝDEN a rostou jako z vody

posted in: Current Litter, News | 0

Dnes mají naše štěňátka týden a rostou nám jako z vody. Většina z nich má přírůstek kolem 290-370 g. Maminka Gossa se vzorně o ně stará. S přikrmováním z lahvičky samozřejmě pomáháme. Pouze o dva dny později naše fenka velkého švýcarského salašnického psa porodila pouze tři štěňátka , tak jsme se rozhodli nějaké štěňátko od Gossi přidat. Fenka Xena je velmi hodná a jako náhradní matka se skvěle osvědčila. Stará se o 4 broholmeří štěňátka velmi vzorně.

 

MÁME ŠTĚŇÁTKA !!! WE HAVE PUPPIES !!!

posted in: News | 0

8 dubna 2018 se narodil náš první vrh Broholmerů. Maminka je naše fenečka pískové barvy GOSSA a tatínek moc hezký pejsek žijící ve Švýcarsku FLYNN. Gossa síce měla posledních 10 dní obrovské bříško, ale výsledek nás přece jenom šokoval !!! Gossa porodila 17 štěňátek !!! Dvě poslední štěňátka se bohužel narodila mrtvá, ale ostatních 15 štěňátek je v pořádku . Maminka je velmi unavená, ale porod zvládla na jedničku s hvězdičkou a o štěňátka se vzorně stará. Pořád nemůžeme uvěřit, že Gossa v bříšku nosila 17 velkých štěňátek. Myslím že je to rekordmanka !!!

 

 

 

Procházka s Ammou

posted in: News | 0

Dnešní procházka s Ammou na dětském hřišti. Všichni naši broholmeři mají děti velmi rádi, takže je to ideální společník do rodiny s dětmi.

 

NAŠE FENKA GOSSA JE BŘEZÍ !!!!

posted in: News | 0

Dozvěděli jsme se perfektní zprávu . Naše Gossa je březí a mělo by být štěňátek 6 a víc. Už se nemůžeme dočkat našeho prvního Bromi vrhu …. Bude to dlouhý měsíc !!

 

Tatínek FLYNN